Citroen C4 AIRCROSS


PSA grubunun Peugeot dışındaki temsilcisi Citroen, Peugeot 4008’in ikiz kardeşi Citroen C4 AIRCROSS ile ilk kez şansını kompakt crossover sınıfında denemeye hazırlanıyor.

Citroen C4 AIRCROSS

Citroen C4 AIRCROSS

Peugeot 4008 ile aynı teknik özellikleri taşıyan C4 Aircross, yan panel çizgileri, ön ve arka tasarımıyla kardeşinden ayrılıyor. Peugeot’ya göre daha yayvan duran ön tasarımı Citroen‘in güncel kaput çizgisine ve far tasarımına sahip.

Citroen C4 AIRCROSS

Citroen C4 AIRCROSS


İri hava ızgarasının hemen üzerinde yeralan ince tampon aracın başka bir platformun üzerine sonradan yerleştirildiği izlenimini yaratıyor. Arka tasarım ise Peugoet 4008‘de olduğu gibi oldukça temiz ve şık bir tasarıma sahip.

Citroen C4 AIRCROSS

Citroen C4 AIRCROSS


Diğer Citroen modellerini fazlasıyla anımsatan arka tasarımın aksine C4 Aircross ön tasarımıyla ya sevilecek ya da nefret edilecek çizgilere sahip.

442 litrelik bagaj hacmi yeterli bir alan sunarken, Citroen C4 Aircross abartılı çizgileriyle olduğundan daha büyük bir araç izlenimi sunuyor. PSA grubunun crossover sınıfındaki çirkin çocuğu C4 Aircross kardeşi Peugeot 4008 gibi gelecek senenin ikinci çeyreğinde yollarda olacak.

3 Yorum : “Citroen C4 AIRCROSS”
  1. Esin ::
  2. emel ::
  3. berkut38 ::

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir