2012 Honda Civic HB

 2012 Honda Civic HB
Okunuyor 2012 Honda Civic HB


Tasarım hatları belirlendiğinde 9. Jenerasyon Honda Civic yazımızda yer verdiğimiz otomobilin 8. nesil makyajlanmış versiyonu 13 Eylül’de kapılarını açan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda sergilendi, fuar fotoğraflarından önce resmi fotoğraflar ise Honda tarafından yayınlandı. Farları ve tamponları yenilenen otomobil, yuvarlak hatlarıyla Honda’nın Insight modelini andırıyor. 5-kapılı 2012 Honda Civic, eski versiyonun sahip olduğu temel gövde hatlarını yeni neslinde de sürdürmeye devam ediyor.

2012 Honda Civic HB

2012 Honda Civic HB


Honda Civic Beyaz


Otomobilin yeni makyajında, Honda LED gündüz farlarının yer aldığı splitter ön tampon altına yerleştirilmiş ve çamurluklar daha belirgin hale getirilmiş. Ön tarafta belirginleştirilen ön farlar ve geniş siyah şerit dikkat çekiyor.

Honda Civic 2012 HB arka, bagaj


Civic’in bagaj kapağı yeniden tasarlanmış, LED’lerle donatılmış stop lambası bagaj camını boydan boya kesecek şekilde yerleştirilmiş ve spoyler görevini üstlenmiş.

2012 model Civic'de iç tasarım


Yeni gövde renkleri ve jant seçeneklerine sahip olacak 2012 model Civic’de iç tasarımda da aracı daha sportif gösteren değişiklikler yapılmış. Çift katmanlı analog ve dijital göstergeler ise yerini koruyor.

Yeni Honda Civic Hatchback’te 150hp güç üreten yeni 2,2-litre i-DTEC (CO2, 29g/km-110 g/km) dizel üniteye yer verileceği söyleniyor.

Honda Civic 2012 HB

Honda Civic Frankfurt Otomobil Fuarı

Honda Civic Frankfurt Otomobil Fuarı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın