Kasım – Aralık 2019 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

 Kasım – Aralık 2019 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları
Okunuyor Kasım – Aralık 2019 Güncel Taşıt Kredisi Faiz Oranları

2019’un son aylarına girerken taşıt kredilerinde kampanya üzerine kampanya gerçekleştiriliyor. Arabasını yenilemek ya da yeni bir araç almak isteyenler için en avantajlı aylara girdiğimiz şu dönemde faizler 1,17 ile 1,49 arasında dolaşıyor. Araç kredilerinde son durumu sizler için araştırdık. Kampanyalar arasından özellikle Halkbank’ın yerli üretim yapan firmalara özel hazırladığı ve 0,49 gibi çok iyi bir orandan verdiği kampanyalı taşıt kredisi dikkat çekiyor. Bu kredinin kriterleri haberimizin devamında yer alıyor.

Eğer alacağınız araç Halkbank’ın kampanyasına uymuyor ise Vakıfbank, ING Bank ve Türkiye İş Bankası da bu aylarda dikkat çekici oranlar sunuyor.

Doğru bankadan kredi çekmek ödeyeceğiniz taksitleri de ciddi manada etkiliyor, bu yüzden çok iyi araştırma yapmak ve en iyisini bulana kadar evet dememek gerekiyor.

Banka Banka Kasım –  Aralık 2019 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halkbank anlaşmalı yerli üretim yapan firmalara özel 0,49 ile 0,60 arasında çok iyi oranlara kredi veriyor üstelik vade 60 aya kadar uzayabiliyor. Halkbank‘ın taşıt kredisi kampanyasına binek araçlar olarak Fiat, Honda, Hyundai, Renault Mais, Toyota ticari araçlar olarak ise Fiat, Ford, Isuzu, Karsan, Temsa, Otokar, BMC, Mercedes dahil sayılıyor. Kampanya 31 Aralık 2019’da sona eriyor. Diğer araçlar için belirlenen oran ise 1,21 ve 1,22 arasında değişirken 2 ay da taksit erteleme fırsatı sunuluyor.

Vakıfbank hem 0 km hem de ikinci el araçlar için 1,17‘lik faiz oranıyla güncel olarak en iyi taşıt kredisi faiz oranlarından birini sunuyor.

Ziraat Bankası kaskolu taşır kredisi oranı 1,19′dan başlıyor, aynı bankada kaskosuz taşıt kredisi oranları ise 1,21‘den başlıyor.

Türkiye İş Bankası‘nda kampanyalı sıfır araçlar için kredi oranları 1,15‘den başlıyor, kampanya kapsamında yer almayan araçlar için ise oran 1,90. İkinci elde kampanyalı araçlara 1.18‘den kredi sunan İş Bankası kampanyasız araçlar için ise bu oranı 1.90 olarak belirledi.

Akbank’ta 0 km araçlar için belirlenen faiz oranı 1,21 ikinci elde ise oran 1,23‘e yükseliyor.

QNB Finansbank‘ta taşıt ve motosiklet kredisi oranı 1,45 olarak görünüyor.

Yapı Kredi Bankası 24-36 ay taksitle verilen taşıt kredilerinde faiz oranını 1,39, 48 ay vadeli kredide ise belirlenen oran 1,49.

Fibabanka 1,49‘dan taşıt kredisi seçenekleri sunuyor.

Garanti bankasında 0 km dijital taşıt kredisi oranı 1,29 olarak belirlendi.

ING Bank‘ta faiz oranı 1,14’ten başlıyor.

 

*Faiz oranları bankaların internet sayfalarındaki bilgilerden alınmıştır, güncel oranlar değişiklik gösterebilir. 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın