Renault’un Elektriklisi TWIZY

Renault'un elektrikli modeli Twizy'i sizler için inceledik. Twizy konforlu mu? Bagajı var mı?
 Renault’un Elektriklisi TWIZY
Okunuyor Renault’un Elektriklisi TWIZY

Renault TWIZY şehir içi trafiğinden sıkılmış. Yenilikçi kişiler için üretilen özel bir modeldir. Baştan aşağı yenilenmiş tasarımı ile tam anlamıyla kullanıcısına özgür olduğunu hissettiren bir araçtır. Renault TWIZY ile özgürce şehrin tadını çıkartabilmek için hemen yola çıkın. Ne demek istediğimizi o zaman anlayacaksınız. Renault TWIZY ile evinizde oturmak yerine sizi dışarıdan alıkoyan bahaneleri bir kenara bırakacak ve şehrin en güzel yerleriyle iyi bir ilişki kuracaksınız. Renault TWIZY ile arabamı nereye park edeceğim derdine son! Tasarımı ile her yere park etme imkânınız var. Renault TWIZY park alanı ölçüsü almak için yapmanız gereken tek şey ayağa kalkıp iki kolunuzu açmak. İşte tam da o kadar yer bulduğunuz da aracınızı rahatlıkla park edebilirsiniz.

Renault TWIZY Kaç Kişilik ve Güvenli mi?

Renault TWIZY tasarımı oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Öyle ki, araç standart bir araba gibi dört tekerli olmasına karşın ardı ardına duran iki koltuğa sahiptir. Bu da aslında çift kişilik bir araçta yaşanılabilecek en büyük heyecanı size sunmasına sebep olur. Renault TWIZY yine standart güvenli araçlarda olduğu gibi, ön ve arka koltuklarında emniyet kemerleri ile donatılmıştır. Ufak görüntüsüne karşın yenilenen şasisi, sürücü kısmında bulunan hava yastıkları bir kaza anında alınacak darbelerden en yüksek seviyede koruma sağlayacak şekilde üretilmiştir. En özel ve sıra dışı anlarınızı birisi ile paylaşacaksanız Renault TWIZY aracı ile gezinmeyi tercih edebilirsiniz.

Renault TWIZY %100 Elektrikli

Renault TWIZY üretimi sırasında doğadan ilham almış ve çevre dostu olarak üretilmiştir. %100 elektrikli olarak karşımıza çıkan bu araç oldukça dinamik ve çevreci bir yapıya sahiptir. Aracın sağladığı konfor ve sessiz sürüş keyfi ile oldukça kompakt bir yapıya sahip olduğunu anlayacaksınız. Gerek boyutu, gerek yapısı, gerekse sessizliği ile trafikte sıkılmak yerine şehrin akıcılığa kendinizi bırakmanız gerekecek.

Renault TWIZY Aracın Bagajı Var mı?

Bakıldığında minyatür bir araç görüntüsü veren Renault TWIZY tasarlanırken 60 LT eşya kapasiteli bir saklama alanı ile sürücülerine rahatlık sağlıyor. Aracın önünde bulunan panelde iki adet torpido gözü bulunmakta ve arka koltukta bulunan minder yeri ters çevrilip yerleştirme alanı haline dönüşebiliyor.

Renault Twizy’nin fiyatı;

Renault Twizy’nin fiyatı da bu minik aracı daha ulaşılabilir kılıyor. Twizy’in güncel anahtar teslim fiyatı 82.250 lira olarak listeleneliyor.

Renault Twizy Videosu;

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın