Yeni Ford Puma

 Yeni Ford Puma
Okunuyor Yeni Ford Puma

Ford gibi köklü bir markanın yeni çalışması olacak olan Ford Puma büyük bir heyecanla bekleniyor. Otomobil sektörüne yön veren bu firmanın yeni çalışması olan Puma, 2020 yılında Türkiye piyasasında görücüye çıkacak. Sportif duruşu ve yenilenen özellikleri ile dikkat çeken yeni Ford Puma alçak eğimli bir tavana, arkaya doğru gidildikçe yükselen ve genişleyen bir omuz duruşuna sahip yapısı ile heybetini koruyor.

Ford Puma 2020

Yeni Tasarım Harikası Ford Puma’nın Özellikleri

Tamamen kullanıcı odaklı bir şekilde geliştirilen otomobil furyası içerisinde yerini belirginleştiren Ford Puma, geniş bir bagaj hacmine sahip olması ile biliniyor. Aracın arka kısmının genişlemesi ile birlikte bagaj kapasitesi yükseltildiği gibi aracın bütün geniş hatlarına rağmen sportif ve dinç görünmesini sağlayan tasarım özellikleri de bulunuyor.

Aracın dış hatları mümkün olduğunca düz ve estetik tutulmaya çalışıldığı gibi aracın yan bölgelerindeki duruş ve lastik bütünlüğü ile kusursuz bir araç haline geliyor. LED sis lambalarına sahip olan Ford Puma’da aracın motor kaputunun üzerine yerleştirilen farlar ise tasarımda harika bir görüntü sunuyor.

Ford Puma’nın iç konsolu

Aracın dışı kadar içinin de konforlu bir şekilde hazırlandığı görülüyor. İç kısmında deri direksiyon, kumaştan hazırlanmış kapı içleri ve ahşap detaylar ile yüksek konforda bir araç deneyimi yaşatıyor. Ford Puma özellikleri içerisinde 18 inçlik parlak jantlar dikkat çekerken isteğe bağlı olarak mat ve 19 inç özellikte jantlarda kullanılabiliyor.

Ford Puma Neden Alınmalı?

Sürekli olarak seyahat eden ya da eşyası fazla olan kalabalık aileler için geniş bagaj özelliği sunan Ford Puma, yakıttan tasarruf etmek isteyenlerin de tercihi oluyor. Bagaj kısmı yükseklik ve yatay kullanım açısından harika bir sonuç sunarken su ile yıkanabilme özelliğine de sahip oluyor. Su gideri bulunan Ford Puma, yarı hibrid özellikte olması ile de dikkat çekiyor. Son zamanlarda daha tasarruflu bir seçenek haline gelen elektrikli araç modelleri içerisinde yerini alacak olan Ford Puma, içerisinde bulunan 12 adet sensör, iki kamera ve üç radar ile de dikkat çekiyor. Tamamen kullanıcı odaklı olan yeni ford puma özellikleri içerisinde koltuklarda masaj yapma seçeneği de bulunuyor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın