Yeni Renault Kwid İncelemesi 2019

 Yeni Renault Kwid İncelemesi 2019
Okunuyor Yeni Renault Kwid İncelemesi 2019

SUV’dan ilham alan görünümü, dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi ve dijital kadranları ile yeni Renault Kwid, başarılı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Renault ayrıca Kwid’i düzenli olarak güncellenen tasarımı ile başarılı oldu ancak burada gördüğünüz en kapsamlı yenileme henüz tamamlanmış değil. Kwid’in yeni bir görünümü, yenilenmiş bir kabini ve daha birçok özelliği var.

Daha önceki modellerde Renault Kwid 54 hp beygir 0.8 motor ile benzinli bir motor seçeneği ve otomatik olarak da kullanılabilecek 68 hp beygir 1.0 bezinli motorla sunuluyordu. Dikkat edin, motorlar hala BS4 spesifikasyonundadır. BS6 uyumlu sürümler, yeni emisyon normlarının yürürlüğe girmesiyle Nisan 2020’de karşımıza çıkacak. Bizim incelemesini yaptığımız en iyi özelliklere sahip Climber formunda 1.0 motor manuel vitesli Renault Kwid.

Renault Kwid Dış Tasarımı

Renault Kwid 2019 yılında karşımıza bazı değişikliklerle çıktı. Özellikle tasarım alanında yapılan değişikliklerle çok daha cazip hale getirildi. Ön tarafında bulunan LED’li far düzeni tamamen yenilendi. LED farlar üste alınmış ve ana farlar aşağıya indirilmiş şekilde üretildi. Bu zaten günümüzdeki birçok yeni model araçta kullanılan ve popüler olan far şekliydi. Tampondaki büyük farlar ve üzerinde bulunan turuncu vurgular ile siyah çerçevesi sayesinde tamponu daha albenili hale getirilmiş.

Renault Kwid İç Tasarımı

Renault Kwid aracın daha önceki modellerine hâkim olanlar kabin içerisindeki değişiklileri fark edecektir. Delikli deri şeklinde sarmalanmış direksiyon simidi, yeni gösterge paneli ve daha büyük dokunmatik ekran gibi yeni özellikler ilk izlenim olarak göze çarpmaktadır. 8 inçlik dokunmatik bir ekran içerisinde Android Auto ve Apple Car Play gibi birçok özelliği barındırmaktadır.

Renault Kwid Alınır mı?

Renault Kwid Türkiye’de henüz satışa sunulmamıştır. Renault Kwid modelleri hangi motor gücünde olacağı ve fiyat bilgisi o yüzden veremiyoruz fakat gelişmiş donanım ve görünümü ile Renault Kwid hiç olmadığı kadar çekici hale gelmiş durumda. Burada kendinize sorduğunuz soru şu olabilir;”Satın almaya değecek bir araba mı?” Bunu tamamen sizin karar vereceğiniz bir şey olarak cevaplayabiliriz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın